Імплантологія

Home / Імплантологія
Імплантологія

  •   Імплантація зубів – популярний вид протезування, при якому вживлений в щелепу імплант і на нього ставиться коронка, що відтворює форму зуба. Таким чином, металевий(титановий) імплант виконує функцію кореня зуба, а коронка її зовнішній вигляд.
 Імплантація зубів має ряд переваг. Перш за все, дозволяє відновити зуб при його повній втраті в будь-якому місці зубного ряду. Інші переваги імплантації – надійність, довговічність, чудовий естетичний ефект, повне відновлення жувальної функції.
  •   При всіх перевагах, імплантація зубів – складна процедура. Ось чому велике значення для оптимального результату має первинна консультація імплантолога. Лікар-імплантолог оцінить кількість і якість кісткової тканини, визначить індивідуальний план імплантації і оцінить приблизну вартість майбутньої імплантації. На цьому етапі до консультації можуть бути залучені фахівці суміжних спеціальностей(ортопед, терапевт, ортодонт). На консультації імплантолог детально розповість Вам про особливості різних зубних імплантів. У нашій клініці для протезування використовують імпланти компанії Green Impalant.
  •   Правильний вибір техніки імплантації та оптимальної програми імплантації забезпечує приживлювання імплантів на 99% випадків протезування. Для проведення імплантації зубів необхідна попередня санація – усунення наявних захворювань зубів і порожнини рота. У разі недостатньої кількості кісткової тканини проводиться її підсадка. Саме від цих чинників залежить час, який пройде від консультації імплантолога до проведення імплантації.