Дитяча стоматологія

Home / Дитяча стоматологія
Дитяча стоматологія

•  Необхідність профілактики і лікування зубів очевидна, але особливо вона важлива для дітей, адже саме зараз закладається фундамент для формування майбутнього щелепно-лицевого апарату. Незважаючи на те що, молочні зуби тимчасові, догляд за ними необхідний  для нормального подальшого зростання і розвитку постійних зубів. У нашій клініці надається широкий спектр стоматологічних послуг для дітей, а використання в лікуванні сучасних технологій дозволяє зробити візит до лікаря захоплюючим та безболісним.
•  Усі батьки хочуть, щоб їх дітей були здорові та міцні зуби. Але не всі знають, що стан порожнини рота впливає на весь організм. Карієс, запалення та інші проблеми можуть спровокувати утворення токсинів. Всмоктуючись в систему кровообігу, вони надають згубний вплив на серце, печінку, нирки та інші життєво важливі органи. Тому так важливо з самого раннього віку ретельно стежити за зубами.
Маленькі пацієнти у стоматолога потребують особливого підходу, адже більшість дітей боїться зубних лікарів. У нашій клініці працюють висококласні фахівці з профільною освітою в сфері дитячої стоматології. Вони проведуть консультацію, визначать існуючі проблеми та організують лікування таким чином, щоб Ваш малюк не відчував страху та дискомфорту.
•  У стоматології “Еліт Дент” дуже затишна і доброзичлива атмосфера. Лікарі швидко знаходять контакт з малюками, а в процесі лікування використовують тільки безпечні для дітей матеріали і новітні безболісні методики, тому негативні емоції і переживання повністю виключені. Всі процеси проходять у вигляді цікавої гри, що допомагає сформувати у дитини правильне ставлення до свого здоров᾿я.