Лікування пульпіту

Лікування пульпіту

Якщо не вилікувати карієс вчасно, тканини всередині зуба починають запалюватися, розвивається пульпіт.  Лікарі Еліт Дент допоможуть впоратися з будь-якою стадією цього захворювання лікування пульпіту в клініці проходить швидко і безболісно. З використанням високоякісних матеріалів і застосування сучасного підходу дозволяє вирішити проблему всього за кілька відвідувань. Не варто затягувати з лікуванням пульпіту. Чим раніше Ви звернетесь за допомогою до лікаря, тим краще буде результат. Довірте лікування пульпіту професіоналам!
         Пульпіт – це патологічний процес, що виникає в результаті проникнення хвороботворних організмів з каріозної порожнини в пульпу. Сполучна тканина зуба пронизана кровоносними судинами, і має безліч нервових закінчень, тому при  запаленні вона відразу реагує на перепади температури з’являється різкий біль – головний симптом захворювання.
          Методи лікування пульпіту
Існують два методи лікування пульпіту зуба:
–  консервативний зі збереженням пульпи;
–  хірургічний з повним видаленням нерва і пломбуванням кореневого каналу.
           Консервативний метод ефективний на ранніх стадіях на самому початку запалення.
           Основним завданням є ліквідація вогнища інфекції і збереження тканин зуба. Спочатку проводиться місцева анестезія, потім обробляється каріозна порожнина. На дно чистої порожнини поміщається шар лікувальної пасти з протизапальним ефектом і підвищеним вмістом кальцію. Зверху накладається ізолююча прокладка. Порожнина зуба закривається тимчасовою пломбою приблизно на тиждень. Під час другого відвідування лікар видаляє тимчасову пломбу і, якщо запалення пульпи знято, встановлює постійну пломбу.
            Хірургічне лікування – більш радикальна міра, яка проводиться в тому випадку, якщо пульпа сильно вражена і не підлягає збереженню. Існують такі різновиди хірургічного лікування пульпіту з повним або частковим видаленням пульпи. Другий варіант передбачає ампутацію тільки тієї частини пульпи, яка знаходиться в коронковій частині зуба. Це дозволяє зберегти його кровопостачання і інвертацію. Часто даний підхід застосовується при лікуванні молочних зубів, у яких ще не завершився процес формування росту коренів. У період гострого запалення пульпи доводиться вдаватися до її повного видалення з кореневих каналів і їхпломбування.

Leave a Reply

Email адреса не буде опублікована