“Герметизація фісур”

“Герметизація фісур”

Герметизація фісур – що це? В яких випадках вона потрібна?
Фісури – це невеликі борозельки з поглиблення на жувальній поверхні зуба. Саме в них часто накопичуються залишки їжі. Поступово вони руйнують емаль і тверді тканини зуба, що надалі призводить до карієсу.
        Попередити розвиток карієсу можна за допомогою простої процедури – герметизації фісур.
        Герметизація призначається після ретельної діагностики та найчастіше застосовується з метою попередження карієсу у щойно прорізавших зубів постійних.
        Як проходить процедура? З зуба видаляють наліт і зубні відкладення і закривають недозрівші фісури фторовмісним препаратом.
        Заходи профілактики.
Досить дотримуватися щоденної гігієни порожнини рота.
Як часто ми нарікаємо на те, що у нас або наших дітей мало здорових зубів. І часом здається що це питання спадковості або інших факторів, на які важко впливати. Але медицина зробила крок далеко вперед і хвороби зубів можна попередити. Профілактика завжди краще лікування.
         А чи потрібно лікувати молочні зуби?
         Карієс – найпоширеніше стоматологічне захворювання зубів.
Важливо зберегти молочні зуби до їх фізіологічної зміни, тому що вони дуже важливі для процесу жування, розвитку мови. Ускладнені форми карієсу( пульпіт, періодонтит) можуть викликати порушення розвитку зачаття постійного зуба, а і ноді і втрати. Дитина може залишитися без постійного зуба.
         При  появі перших знак розвитку карієсу необхідно починати лікування навіть в самому ранньому віці. Це дозволить зберегти молочні зуби і сприятиме своєчасній зміні їх на постійні. Крім того, це забезпечить формування правильного прикусу.

Leave a Reply

Email адреса не буде опублікована