Вирівнювання зубів за допомогою вінірів

Вирівнювання зубів за допомогою вінірів

Криві передні зуби – справжня проблема для багатьох людей і одна з причин не впевненості в собі. Що робити якщо усунути цей недолік хочеться швидко і ефективно?
        Вирівнювання зубів вінірами.
        Причини звернутися стоматологію “Еліт Дент”.
        У яких причинах можливе виправлення зубів вінірами?
– нерівні краї зубів;
– неправильне розташування;
– скупченість;
– занадто великі міжзубні проміжки.
Природній зовнішній вигляд: завдяки новітнім матеріалам і високоточним технологіям вініри на зубах поміть хіба що фахівець.
Мінімальний травматизм: при фіксації накладом зуб залишається живим, поверхня обробляється незначно.
Короткі терміни: потрібно кілька візитів в клініку і від 7до 14 днів, щоб діагностувати проблему, змоделювати Вашу нову посмішку, виготовити і встановити вініри.
         Установка вінірів:
1. Підготовка включає не тільки визначення показань і протипоказань, а й професійну гігієну ротової порожнини. Поверхню зубів слід повністю очистити від твердого нальоту (зубного каменю) щоб забезпечити якісну адгезію (зчеплення) вінірів з зубною емаллю. Обов’язково виліковують карієс (якщо він є), щоб виключити вогнище інфекції під накладками. На цьому етапі проводиться комп’ютерне моделювання майбутньої посмішки: на екрані комп’ютера Ви побачите результат і зможете оцінити його. Також лікар підбирає відтінок вінірів за шкалою Vita, щоб вони не виділялися в зубному ряді.
2. Далі зуби обточують ( звичайні не більше  0,7 мм). За допомогою сканера лікар робить оптичні відбитки оброблених зубів і відправляє їх зуботехнічну лабораторію. Поки накладки виготовляють, на обточені зуби встановлюють тимчасові коронки.
3.  Якщо мова йде про цирконієві або склокерамічні вініри E-Max, використовують новітнє автоматичне обладнання і комп’ютерне моделювання CADIDAM. Вініри виготовляють пресуванням або фрезуванням. У будь-якому випадку Ви отримаєте індивідуальні накладки, в точності відповідні анатомії Ваших форм зубів.
  4. Фіксація однієї накладки з цирконію займає 20-30 хвилин. Лікар обробляє поверхню зубів і внутрішню частину вініра спеціальним адгезовим матеріалом, а потім скріплює їх. Вініри з композитних матеріалів виготовляють безпосередньо в ротовій порожнині – процедура схожа на встановлення пломби.
       Вініри виправляють кривизну зубів, якщо вона виражена в незначній мірі. Невеликі нерівності можна ліквідувати, використовуючи композитні вініри. Для більш складних випадків краще застосовувати склокерамічні або цирконієві. Вони естетичні і міцні. Звертаємо Вашу увагу на те, що серйозні проблеми з прикусом вирішують за допомогою елайнерів або брекетів.
Вініри прослужать Вам багато років і будуть надійно захищати зуби від карієсу і потемніння. Керамічні накладки – це найшвидший спосіб вирівняти зуби і отримати сліпучу посмішку.
        Запишіться на прийом в “Еліт Дент” і дізнайтеся, чи можна у Вашому випадку вирівняти зуби за допомогою вінірів.

Leave a Reply

Email адреса не буде опублікована