Наш блог

Щодня  в нашу клініку звертаються десятки нових пацієнтів, але питання які вони задають – одні і ті ж. Масштаби хибних думок в області стоматології вражають нашу увагу: багато хто боїться стоматологів, хтось не довіряє їм, а інші – агресивні і недовірливі по відношенню до медицини в цілому. При цьому всі пацієнти читають різні статті в інтернеті і займаються самолікуванням.
Головна задача нашого блогу  – щоб пацієнти дізнавалися про нові прийоми і технології в стоматології про те, що лікарів не потрібно боятися. Розповімо, які саме процедури чекають в кожній конкретній ситуації, скільки вони повинні займати часу і як оцінити компетентність стоматолога.
В блозі стоматології “Еліт Дент” ми розміщуємо статті виключно наших фахівців або матеріали людей гарантовано компетентних в стоматології.
            Наші переваги:      
Ось уже 12 років ми надаємо нашим пацієнтам високоякісне лікування, теплий прийом і намагаємось реалізувати всі очікування пацієнтів. Ми прагнемо досягти максимальний результат і забезпечуємо повний спектр стоматологічних послуг. Наші лікарі – досвідчені і практикуючі професіонали. Ми застосовуємо сучасні методи лікування, використовуємо найкращі матеріали, втілюємо індивідуальний підхід в роботі з кожним, навіть самим маленьким пацієнтом і гарантуємо тривалий результат.
Стоматологія “Еліт Дент” надає широкий спектр послуг з профілактики, лікування, протезування і хірургії будь-якої складності.
Прийняття правильного плану і методу лікування – це запорука успішного стоматологічного сервісу. Тому лікарі стоматології Еліт Дент дуже уважно вивчають первинну  клінічну ситуацію в ротовій порожнині. Проводять необхідні додаткові дослідження, і тільки після обговорення тактики лікування, приймають остаточний план лікування. Кожний етап лікування обговорюється з пацієнтом і вибір завжди за Ним.
Наша мета – надати найкращі результати лікування за розумними цінами. Звертайтесь у стоматологію “Еліт Дент” і забезпечимо Вам комфорт, здоров’я і красиву посмішку.

Що потрібно для здорових красивих зубів

      Що потрібно для здорових красивих зубів?
Ми знаємо відповідь на це питання – професіоналізм лікаря, передові технології, комфорт пацієнта. Саме такий підхід стоматологія “Еліт Дент” реалізує в кожному напрямку своєї роботи, будь це терапія, гігієна, ортодонтія або хірургічна стоматологія. При цьому ми пропонуємо найдемократичніші ціна на стоматологічні послуги.
Наші лікарі швидко і без болю позбавлять Вас від захворювання зубів та ясен, проведуть якісне протезування і імплантація, усунуть будь-який дефект зубного ряду. Будь-яке лікування у нашій клініці проходить без страху, психологічного дискомфорту і нервового напруження наших відвідувачів.
 Проблемні зуби.
Для лікарів стоматології Еліт Дент – це не проблема.
За допомогою сучасних технологій наші досвідчені лікарі проведуть абсолютно безболісний комплекс процедур і швидко повернуть здоров’я зубів, а Вам –гарний настрій.
Консультація стоматолога.
Якщо Ви почали помічати, що зуби болісно реагують на температурний або механічний вплив, наприклад – на звичайну ранкову чистку, то найімовірніше, пошкоджені тверді зубні тканини. І варіантів тут багато – від легкого ступеня демінералізації емалі, до появи непривабливої ”дірки” в зубах.
Своєчасна консультація лікаря-стоматолога допоможе зберегти бездоганну посмішку, швидко вирішити проблему, і запобігти розвитку ускладнень.
Кому потрібна консультація стоматолога?
       Будь-які хворобливі і дискомфортні відчуття в зубах є сигналом організму про те, що стався якиїсь збій. Тому так важливо в найкоротший термін не тільки усунути неприємні відчуття,але і встановити причину її появи.
Не вікладайте візит, якщо виникли такі симптоми:
– Неприємний запах з ротової порожнини.
– Зубний біль будь-якого характеру.
– Наявність зубного нальоту,каменів.
– Проблеми з прикусом.
– Зміна кольору зубної емалі.
– Поява плям, тріщин, сколів та інших дефектів емалі.
– Запальні захворювання ротової порожнини.
Що включає в себе консультація стоматолога?
   Первинний прийом у лікаря-стоматолога може мати профілактичну, діагностичну чи терапевтичну мету. Первинний лікарський прийом включає:
– Збір анамнезу.
– Ретельний огляд ротової порожнини.
– Заповнення медичної документації.
– Розробка індивідуального плану обстеження і лікування.
А також консультація лікаря-стоматолога дозволить:
– вчасно виявити патологічний  процес задовго до появи клінічних симптомів.
– швидко провести необхідне лікування.
– попередити подальший розвиток хвороби.
Огляд та консультацію стоматолога в нашій клініці ведуть лікарі всіх спеціальностей, що дає можливість комплексно підходити до розробки лікувальних планів.
До Ваших послуг новітні технології та розробки в галузі діагностики та лікування стоматологічних проблем.

Спорядження та лікарі

Все спорядження

професійна та лікарі

найвищої кваліфікації

Mission & Values

Our integrated health

care system provides

exceptional care

Адреса

пл. Шандора Петефі, 276
Ужгород, 88000

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00-19:00
Субота: 9:00-14:00
Неділя: Вихідний