“Іригатор” що це таке?

“Іригатор” що це таке?

Іригатор- це ефективний засіб для очищення міжзубного простору і масажу ясен, яке забезпечує швидке і надійне видалення їжі і бактерій з важкодоступних місць. Він знедавна з’явився у магазинах стоматологічних та гігієгічних товарів. Дуже корисний пристрій для догляду за ротовою порожниною. А значить, використовуючи іригатор сьогодні, Ви забезпечуєте здоров’я своїх зубів і економите на лікуванні цілого спектра стоматологічних захворювань.
           Іригатор – профілактика пародонтиту, гінгівіту і карієсу. Багато пацієнтів, які звертаються в нашу стоматологічну клініку з карієсом користуються звичайними зубними щітками, які неможуть забезпечити якісний догляд за міжзубними проміжками, де найчастіше скупчуються бактерії і з’являються “дірки”. Крім того, часто “домашня” чистка зубів проводяться недостатньо ретельно , а часто неправильно . Адже багато, очищаючи передню сторону зуба, не приділяють уваги чищенню ясен  і язика на яких накопичується не менша кількість бактерій. Використання іригатора сьогодні допоможе Вам забезпечити якісний догляд за ротовою порожниною в домашніх умовах. Несприятливі прогнози  при виникненні гінгівіту є також втрата зубів. Однак причинами розвитку даного захворювання є зубний камінь і наліт, скупчення залишків їжі в міжзубних проміжках і області ясен.
           В цілому іригатор – це пристрій, який допоможе Вам вирішити спекрт проблем:
  – проведення ретельної гігієни порожнини рота;
  – профілактика багатьох стоматологічних захворювань( карієсу, гінгівіту і пародонтиту);
  – позбавлення від неприємних запахів з рота.
            Особлива будова цього приладу дозволить Вам позбутися від залишків їжі, що скупчуються у важкодоступних місцях ротової порожнини, зубного каменю, нальоту, а також відновити і нормалізувати кровообіг в області ясен.
           Щоб за допомогою іригатора досягти бажаного результату, необхідно пам ’ятати наступні правила. Досвідчені лікарі клініки “Еліт Дент” рекомендують використовувати іригатор щодня.  Найкраще це робити ввечері після чищення зубів. Таким чином, Ви проведете комплекний догляд за ротовою порожниною. Тривалість процедури використання іригатора коливається від 5 до 20 хв. в залежності від стану порожнини рота. При цьому можна використовувати не тільки теплу воду, а й різні лікувальні речовини.
           Масаж ясен здійснюється за допомогою направлених струменів води, які повинні розміщуватися під кутом 90 градусів. Багато сучасних моделей включають в себе додаткові насадки, завдяки яким можна більш ретельно доглядати за різними зонами ротової порожнини. Наприклад , насадка для чищення язика допоможе Вам якісно і швидко очистити язик від нальоту.
Особливу увагу хочемо звернути на насадку для чищення зубних імплантів. По-перше, це дозволить Вам підтримувати імпланти в чистоті і продовжити їх термін служби. По-друге, Ви зможете легко очистити простір між яснами і імплантами від бактерій і залишків їжі.
           Зверніться у нашу клініку і ми допоможемо Вам підібрати оптимальну модель іригатора.

Leave a Reply

Your email address will not be published.