Як куріння впливає на здоров’я Ваших зубів

Як куріння впливає на здоров’я Ваших зубів

Куріння – безумовно, шкідлива звичка, що викликає не тільки з легенями та дихальними шляхами, а й хвороби ротової порожнини. Поширена думка про те, що куріння викликає тільки пожовтіння зубів – брехня. Куріння сигарет у великих обсягах може бути причиною куди більш серйозних захворювань. Переважна більшість курців навіть не підозрюють про можливі наслідки.
Найпростіше, що може трапитися з зубами курця – мікротріщини зуба, що виникають від гарячого тютюнового диму. Це супроводжується потраплянням в тріщини зуба дьогтю, який викликає пожовтіння і неприємний запах з рота.
      Позбутися запаху і поліпшити колір зубів без стоматологічної професійної чистки дуже важко. Найчастіше у людей, що палять це викликає запалення і подразнення тканин ясен, обумовлено це великою концентрацією тютюнового диму. Такі запалення викликають не тільки дискомфорт, але і збільшують появи і більш складних захворювань. Наприклад, люди, які палять мають слабкість перед утворенням карієсу і зубного каменю. Особливу небезпеку становить гінгівіт, хвороба ясен, через яку між зубами у тканинами утворюються порожнечі, що збільшують ризик випадіння зубів. Як показує статистика досліджень, при довготривалому палінні сигарет протягом більш ніж 40 років, випадіння зубів – практично гарантовано.
     Куріння сигар і трубок не рятує від небезпек, адже навіть найменша кількість тютюнового диму і нікотину, що міститься в них, так само небезпечна і курцеві сигар і трубок, як і іншим його товаришам, з роками знадобиться професійне очищення зубів. Це процедура, яка повністю очищає зуби від нальоту, зубного каменю і початкового прояву карієсу. Фахівці рекомендують відвідувати клініку для даної процедури хоча б раз на рік для некурящих людей. Курцям ми рекомендуємо відвідувати стоматолога для профілактичної чистки як мінімум двічі частіше.
     Як повністю позбавитися від проблем з зубами?
   Для того, щоб повністю забезпечити  себе від прояву зубних захворювань, потрібно відмовитися від куріння та інших шкідливих звичок. Ми розуміємо, що це складний процес в емоційному плані, і він підходить далеко не кожному. Тому, рекомендуємо курцям з великим стажем частіше відвідувати стоматолога для обстеження і чищення зубів, а також приділяти особистій гігієні більше уваги. Комплекс з використанням відбілюючих паст і ополіскувачів для ротової порожнини буде максимально ефективним!
Здоров’я Ваших зубів – у Ваших руках!

Leave a Reply

Your email address will not be published.